اعضا > مرکز آموزش > قوانین سایت > قوانین


قوانین
 

قوانین و مقررات استفاده از خدمات میزبانی وب

لطفا به صورت کامل موارد زیر را مطالعه بفرمائید. رعایت این مطالب برای کاربران الزامیست:


در صورت عدم رعایت مقررات، شرکت مجاز است ، سرویس مشتری را بدون عودت هزینه پرداختی قطع نماید.

1. مالکیت سایت :
(7smart) تنها کسی را به عنوان مالک واقعی سایت می شناسد که سایت را خریداری و به نام خود ثبت نموده باشد ، مگر اینکه به وجه ملزمی نمایندگی او در خرید و به ثبت رساندن سایت ، محرز و مشخص شده باشد بنابر این در صورتی که مشتری برای خرید سایت ، نماینده بفرستد و این نماینده بنام شخص خودش ثبت نماید ، (7smart) مسئولیتی در این زمینه عهده دار نبوده و نماینده مالک سایت می باشد.خواهشمند است دقت لازم را در این زمینه مبذول شود .

2. امور مالی :
2-1 از آنجائی که بلافاصله پس از سفارش مشتری ، شرکت اقدام به ثبت دامین می کند ،مبلغ پرداختی جهت ثبت دامین تحت هیچ شرایطی قابل عودت نمی باشد. پکیج های میزبانی وب تا یک ماه دارای ضمانت عودت وجه به میزان 75 درصد مبلغ پکیج ، می باشند .
2-2 در صورتی که مشتری از ظرفیت های اختصاص یافته خود بیشتر مصرف کند ( فضا ، پهنای باند و ... ) موظف به پرداخت هزینه اضافه مصرف می باشد .
2-3 با توجه به قاعده تسبیب و قاعده لاضررولاضرارو قانون مسئولیت مدنی مصوب 1339 ، هرگاه مشتری اعم از حقیقی یا حقوقی از طریق اقدامات خود سبب ورود ضرروزیان به شرکت را فراهم نماید موظف است ، ضرروزیان وارده را جبران نماید.

3. محتویات سایت :
3-1 محتویات وب سایت باید 100% مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد .
3-2 مشتری مجاز به استفاده از وب سایت خود در زمینه هک و کرک و کلیه شاخه ها و زیر شاخه های آن نمی باشد .
3-3 مشتری مجاز به قرار دادن برنامه های عبور از فیلتر بر روی وب سایت خود نمی باشد .
3-4 مشتری مجاز به قرار دادن برنامه های شامل قوانین کپی رایت بر روی وب سایت خود نمی باشد .
توجه : در صورت مسدود شدن وب سایت توسط مسئولین ذیربط ، هیچ مسئولیتی به عهده شرکت نمی باشد .
3-5 از آنجایی که نام کاربری و کلمه عبور وب سایت در اختیار مشتری بوده ورود و کنترل محتویات وب سایت توسط مشتری انجام می شود ،لذا (7smart) هیچ مسئولیتی در قبال محتویات وب سایت نخواهد داشت و کلیه مسئولیت ها به عهده مشتری می باشد .

4. منابع :
4-1 مشتری نباید بیش از فضای اختصاص یافته خود مصرف نماید . مواردی که موجب اشغال شدن فضا می شود عبارتند از ( حجم فایل های upload شده به سرور ، حجم ایمیل های رسیده، حجم بانک های اطلاعاتی برنامه )
4-2 مشتری نباید بیش از حجم تخصیص یافته برای تبادل اطلاعات را مصرف کند. مواردی که موجب مصرف حجم تخصیص یافته می شوند ، عبارتند از (ارسال فایل به سرور ، دانلود برنامه از سایت ، ارسال و دریافت ایمیل )
4-3 مشتری می تواند حداکثر 1 درصد ظرفیت CPU سرور را مصرف کند. برنامه هائی که محاسبات سنگین دارند ظرفیت زیادی از CPU را مصرف میکنند. مصرف بیش از حد ظرفیت CPU موجب کند شدن سرور و دیگر وب سایت های ثبت شده در آن می شود در صورت نیاز به چنین برنامه هایی ، سرویس اجاره سرور اختصاصی پیشنهاد می گردد .
4-4 مشتری در هر روز حداکثر می تواند 200 ایمیل ارسال و300 ایمیل دریافت نماید ،. ارسال بیش از این مقدار در جامعه بین المللی به عنوان SPAM (هرزنامه ) شناخته شده و باعث غیر فعال گردیدن سایت مشتری می گردد و برای فعال شدن مجدد سایت ، مشتری موظف به پرداخت 100 هزار تومان جریمه برای بار اول و در صورت تکرار ، سرویس ایمیل برای همیشه غیر فعال می گردد.
4-5 هر هاست ارائه شده به مشتری فقط جهت میز بانی 1 دامین می باشد ، در صورت تخلف و میزبانی بیش از یک دامین هزینه به تعداد میزبانی هاست دریافت می شود .
4-6 در صورتی که مشتری با حذف شاخه های اصلی وب سایت ( htdox,www,logfile,log,db,special.( موجب از کار افتادن وب سایت شود ، (7smart) با اخذ جریمه معادل 25 درصد مبلغ هاست ، ظرف 4 روز کاری هاست را تغییر خواهد داد .

5. امنیت اطلاعات :
5-1 مشتری موظف است رمز دامین و هاست خود را پس از دریافت سریعا تعویض نماید ، حفاظت از رمز جدید دامین و هاست به عهده مشتری می باشد و شرکت هیچ مسئولیتی در این رابطه ندارد.
5-2 مشتری می بایست از اطلاعات وب سایت ( مخصوصا بانک های اطلاعاتی ) بر روی کامپیوتر خود نسخه پشتیبان تهیه نماید تا در صورت بروز هر گونه اشکال در سرور ، اطلاعات وی از بین نرود . مگر اینکه بابت تهیه نسخه پشتیبان به شرکت هزینه پرداخت نموده باشد که در این صورت مسئولیت فوق به عهده (7smart) می باشد . هزینه اولیه بکاپ 15 هزار تومان . هر نسخه هزار تومان .
5-3 کلیه فایل های درون شاخه اصلی سایت ( www , htdocs ) قابل مشاهده و دسترسی برای عموم می باشد ، از قراردادن فایل های خصوصی مثل بانک اطلاعاتی در این شاخه خود داری فرمائید .

6. تمدید خدمات :
6-1 مشتری در صورت تمایل به تمدید وب سایت ، موظف است حداقل 5 روز کاری از اتمام زمان آن جهت تمدید با شرکت تماس گرفته در غیر این صورت هیچ مسئولیتی به عهده شرکت نمی باشد.
6-2 در صورت عدم تمدید سایت تا روز انقضاء ، از آن تاریخ مالکیت سایت توسط مشتری ، منقضی بوده و (7smart) مسئولیتی در این رابطه نمی پذیرد .
6-3 کلیه اطلاعات درون هاست شما پس از منقضی شدن مدت استفاده از وب سایت از بین خواهد رفت ، پس در صورتی که به فایل های فوق نیازمندید و تمایل به تمدید وب سایت ندارید قبل از انقضاء مدت استفاده ، فایل ها را بر روی کامپیوتر خود دانلود و ایمیل ها را توسط برنامه outlook دریافت نمائید . لازم به ذکر است که در غیر این حالت ، شرکت در صورت امکان بازیابی اطلاعات هزینه آن را دریافت می نماید .
نکته 1: مشتری می تواند ، هر زمانی حتی زودتر از موعد انقضاء اقدام به تمدید وب سایت نماید و یا از ابتدا ، وب سایت را برای چند سال ثبت کند .
نکته 2: با توجه به قوانین جدید ICANN ، دامین پس از انقضاء به مدت 3 ماه قفل شده و قابل تمدید نمی باشد . این مطلب به این معنی است که وب سایت در صورتی که در انتهای سال تمدید نشود حداقل به مدت 3 ماه از کار خواهد افتاد و در پایان این مدت دامین جهت ثبت عموم آزاد خواهد شد و هر شخصی قادر به ثبت آن می باشد . لذا در صورتی که وب سایت شما دارای اهمیت می باشد ، تا زمانی که انحصارا در اختیار شماست ( در مدت قرارداد ) آن را برای سالهای آینده تمدید نمائید. توجه : در صورت گذشت 3 ماه ا ز تاریخ انقضای دامین ، با هیچ هزینه ای و به هیچ روشی امکان فعال سازی دامین وجود ندارد .

7. خدمات پشتیبانی :
7-1 آموزش استفاده از اینترنت ، دامین ، هاست ، طراحی و برنامه نویسی به عهده شرکت نمی باشد و مشتری باید اطلاعات اولیه را داشته باشد و یا از راهنما های موجود در سایت و یا cd راهنمای (7smart) استفاده کند . ( راهنمای دامین ، هاست و ایمیل ) .
7-2 خدمات پشتیبانی (7smart) از طریق ایمیل support@aryanic.com ارائه می گردد لطفا نام سایت ( در صورت امکان شماره قرارداد ) و مشکل خود را به صورت کامل ، حداکثر در 3 یا 4 خط ارسال نمائید . بدیهی است جواب گوئی به ایمیل های بلند و چند صفحه ای امکان پذیر نمی باشد .
7-3 بار گذاری وب سایت به عهده مشتری می باشد و ارائه این سرویس توسط (7smart) ، با اخذ هزینه هر مگابایت 6000 تومان امکان پذیر می باشد . ( راهنمای فارسی ارسال فایل به سرور همراه برنامه آن هم در cd راهنمای و هم در سایت به صورت رایگان در اختیار شما میباشد ) .
7-4 در صورتی که رمز خود را فراموش نمودید با شرکت تماس بگیرید، رمز فقط به مالک سایت ارائه می شود
( هیچگونه اطلاعات امنیتی از جمله رمز وب سایت از طریق ایمیل ارسال نمی شود ) .

8. تغییرات :
8-1 نام دامین و یا هاست نه از لحاظ فنی و نه قانونی قابل تغییر نمی باشد.
8-2 مشتری می تواند با پرداخت مابه التفاوت + 5000 تومان سرور خود را تغییر دهد . در صورتی که مشتری هاست ارزانتری را انتخاب نماید فقط می بایست مبلغ 5000 تومان را پرداخت نماید .
8-3 مشتری میتواند با پرداخت هزینه ، ظرفیت ها و محدودیت های هاست خود را تغییر دهد.( تعداد ایمیل ، حجم پهنای باند ، تعداد بانک های اطلاعاتی و ... )
8-4 در صورت تمایل مشتری به واگذاری مالکیت به دیگری،مشتری کتبا مالک جدید را به (7smart) معرفی نموده و کلیه حقوق را به وی واگذار می نماید.

9. حوادث غیر مترقبه :
در صورت بروز هر گونه حادثه غیرمترقبه و سایر عوامل خارج از اختیارات طرفین از قبیل جنگ ، اعتصاب ، اغتشاش عمومی ، صاعقه ، آتش سوزی ، زلزله ، سیل ، اثرات موضعی خورشید بر روی ماهواره ها ، وضع قوانین و مقررات و دستورالعمل های دولتی ، قطع خطوط مخابراتی شهری ، تحریم ، هیچگونه مسئولیتی در قبال قطع سرویس و نیز سایر موارد تا زمان رفع حوادث غیر مترقبه متوجه طرفین نمی باشد بدیهی است در صورت بازگشت اوضاع به حالت عادی و در اولین زمان ممکنه نسبت به انجام تعهدات اقدام خواهد شد و طرفین حق هر گونه ادعایی نسبت به یکدیگر را از خود سلب می نمایند .
 
-----------------------------------------------------------------
تبلیغات:
استفاده از اسامی، عکسها و اطلاعات خاص بکار رفته در وب سایت و کاتالوگ (7smart) در سایت مشتری یا نماینده بدون بدون هماهنگی ممنوع می باشد..
در صورت تمایل مشتری به واگذاری مالکیت به دیگری ، مشتری کتبا مالک جدید را به (7smart) معرفی نموده و کلیه حقوق را به وی واگذار می نماید

                   با احتـــرام فـــرزاد یوسفی
                                                                                                                                                                                         


info@7smart.us
info@7smart.ir

info@vp7.us
7201118@gmail.com
                                           Farzad Yousefi


آیا این پاسخ به شما کمک کرد?

افزودن به مورد علاقه ها افزودن به مورد علاقه ها    پرینت این مقاله پرینت این مقاله